Aktuality

Je potřeba zatlačit na politiky, pošlete jim vzkaz!

Likvidace našeho národa, jak po finanční, tak zdravotní, sociální a morální stránce musí neprodleně skončit! V „zájmu ochrany“ obyvatelstva před „pandemií“ není možné občany násilnou formou přivádět do existenčních, zdravotních a finančních potíží a ruinovat jim jejich životy. Zašlete prostřednictvím jednoduchého formuláře přímo zvoleným zástupcům vzkaz, že takhle už dál prostě NE!

Vzkaz vládě a poslancům, kteří hlasovali pro nouzový stav a pro jeho prodloužení

Vážená vládo, poslanci a poslankyně,
opět jste prodloužili nouzový stav, který je od počátku nezákonný a protiústavní.

Je proti našemu svědomí se podílet na tomto vašem NEZÁKONNÉM jednání a na likvidaci našeho národa, jak po finanční, tak zdravotní, sociální a morální stránce.
Zrušte nouzový stav, protože všechny zákony, nařízení, vyhlášky a opatření přijaté v tomto období jsou stejně nulitní. Neobstojí před žádným soudem – jak státním, tak mezinárodním.

Jste už ostudou národa!

Proto my občané, kteří milujeme svou vlast, ctíme a dodržujeme Ústavu České republiky, Listinu Základních práv a svobod, řídíme se i Evropskou listinou základních lidských práv a svobod a dalšími lidskoprávními mezinárodními úmluvami podle Ústavy – LZPS čl. 10 dáváme na vědomí Vládě a všem politikům na základě čl. 23:

Čl. 23 Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

Začněte se chovat jako politici, podle slibu, co jste složili:

Poslanci:


„Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.“

Člen vlády skládá při nástupu do úřadu do rukou prezidenta republiky tento slib:

„Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony a uvádět je v život. Slibuji na svou čest, že budu zastávat svůj úřad svědomitě a nezneužiji svého postavení.“

My pracujeme pro vás, odvádíme daně, vy pracujte pro nás.
Není důvod pro nouzový stav, není důvod pro uzavření republiky.

S pozdravem …

VZKAZ OBDRŽÍ NÁSLEDUJÍCÍ ČLENOVÉ VLÁDY A PŘEDSEDOVÉ POSLANECKÝCH KLUBŮ:

Vláda:

Místopředseda vlády a ministr vnitra: Jan Hamáček
Místopředsedkyně vlády a ministryně: JUDr. Alena Schillerová, PhD.
Místopředseda vlády, ministr průmyslu a obchodu a dopravy: Karel Havlíček
Ministyně spravedlnosti: Mgr. Marie Benešová
Ministr zdravotnictví: Doc. MUDr. Jan Blatný, PhD.
Ministryně práce a sociálních věcí: Mgr. Jana Maláčová
Ministr školství: Ing. Robert Plaga, PhD.

Předsedové poslaneckých klubů, kteří hlasovali pro prodloužení nouzového stavu:

ANO – Jaroslav Faltýnek
ČSSD – Jan Chvojka
KSČM – Pavel Kováčik

 

[contact-form-7 id=“69″ title=“Vzkaz vládě a poslancům, kteří hlasovali pro nouzový stav a pro jeho prodloužení“]

24 thoughts on “Je potřeba zatlačit na politiky, pošlete jim vzkaz!”
 1. Bonus napsal:

  Prosím, proč OSVČ v insolvenci NEMÁ NÁROK NA kompenzační bonus 500kč. Od 5.10.ani korunu příjem a dvě děti. Děkuji

 2. Pánové.... napsal:

  Pánové a dámy, kdy nastane den, kterým se nebudete zabývat vlastizradama na svém národu? …. opravdu do jednoho včas odletíte na MARS ?

 3. Pravo v kapse. Cz napsal:

  Souhlasim

 4. Martin von Hombok napsal:

  Už stačí! Nikdy se nevzdám mých práv a svobod. NIKDY

 5. X napsal:

  Okamžitě jednejte v zájmu občanů této země a ne ve vlastní prospěch, všichni víme co se děje a nedáme se jen tak snadno !!!

 6. Proti US imperialismu napsal:

  Bez ohledu na idelologické rozdíly a přístupu k „pandemii koronaviru“, která je způsobena výzkumem biologických zbraní především v USA, které si přeje světovou nadvládu a depopulaci bez ohrožení existence svých elit a elit spolupracujících, jsem zásadně proti prodlužování nouzového stavu a očkování vakcínami amerických, západoevropských a nadnárodních firem, které se zříkají odpovědnosti za možné následky či následky záměrně způsobené.

 7. STOP ! napsal:

  PŘESTAŇTE S TÍM FAŠISMEM, SOUDRUZI !

 8. V.Krejzar napsal:

  Nyní se právě ukazuje jak je potřebný zákon o odvolání politiků a jejich odpovědnosti. V každé velké firmě dozorčí rada nebo akcionáři když zjistí, že manažer takzvaně nekope za jejich firmu je okamžitě odvolán a vyvedeny důsledky, dále dosazen ten, který bude skutečne pracovat pro firmu.
  Chápu, že se toho bojí jako čert kříže, ale kdyby pracovali jak slíbili, tak mohou mít klidné svědomí a nemají se čeho bát. Jenže peníze na prvním místě akdyž už jsem tam, tak tam musím vydržet až do konce. Kapr si rybník nikdy nevypustí, a tak to je ke škodě republiky i nás všech.
  Komu tedy slouží ??? Ať to řeknou kdo je tedy skutečným vládcem, kdo je úkoluje, pro koho schvalují zákony a vytváří nařízení a omezení v neprospěch nás všech.
  V.Krejzar

 9. Stanislav napsal:

  Dobrý den.

  Je prosinec 2020, skoro jeden rok po vypuknutí uměle vyvolaného bláznění a zmatku kolem koronaviru,
  ale dodnes jsem nikde nenašel odhalení,
  – kde a jak tento virus vznikl,
  – jak se dostal mezi lidi
  – a jak budou viníci tohoto kolosálního podvodu potrestáni.

  Namísto toho nám vláda ČR pořád dokola jen lže, že se jedná o pandemii či epidemii.
  K čemu je nám HAVLOIDNÍ DEMOKRACIE a SVOBODA, když nejvyšší politici a odborníci naší ČR a celého světa, se nedokáží postarat ani o ty nejzákladnější jistoty a hodnoty našich životů ?!?

  S pozdravem,
  Stanislav VACULÍK, KOLÍN.

 10. Pokyn napsal:

  Řiďte se svým svědomím!

 11. Pokyn napsal:

  Svědomí nelze umlčet!

 12. Stiznost napsal:

  Přestaňte uz nasirat lidi,oritoze jednoho dne pohar trpělivosti přeteče a pak se těšte!!A dlouho to uz trvat nebude…Vime,ze to delate schválně…!!! Však bozi mlyny melou a nekdy i rychle!

 13. J.Frankova napsal:

  Máme právo na důstojný život, vraťte ho mně i mé rodině. Moje maminka neudělala nic zlého, nesmí ven z domova. Je to vězení. Je to vydírání…. Chceš za ní, běž na testy. Politici káží vodu a pijí vino…

 14. Zlodějové napsal:

  Máme uz dost těch jejich šaškaren. I jako zdravotníkovi mi vadi lži , intriky a veřejné okrádání tohoto státu. Podvody ve zdravotnictví jsou jen špetka všeho

 15. Andrea Šárová napsal:

  Degradace, likvidace, ničení Člověka – lidstva již vážně bylo dost. Toto co nyní děje se, už jen vrchol těchto zvěrstev je. Tedy stačilo. Je nezbytné kompletně změnit náš způsob život na Zemi, na způsob souladný s Člověkem, přírodou a všemi živými bytostmi, na život bez mocipánů, kteří řídí a ovládají povětšinou nemorálně a nezákonně životy druhých lidí, vzít si moc nad svými životy a zodpovědnost za ně, stav našich životů, naší planety zpět. Již stačilo energie destrukce, ničení na Zemi, té už bylo vážně dost….stejně tak jako nezákonné pohrávání si s našimi vlastními životy.

 16. Vzkaz napsal:

  Všechny do jednoho by Vás měli buď zavřít nebo zastřelit. A to za to jak rozkrádáte a ničíte naší zemi a naši ekonomiku. Stydím se za Vás vážení v čele s ( prezidentem ) Zemanem. Nevážím si ani Zemana ani Vás. Přeju Vám i vaším rodinám aby trpěli tak jako musíme trpět my kvůli vám. PS : KARMA zná adresu každého z nás……

 17. !!!!!!!!!!!!!!! napsal:

  Takhle dál už prostě ne!!!

 18. Vzkaz poliikům napsal:

  Vláda pod rouškou/?/ péče o občany, jmenovitě o seniory decimuje celý národ po stránce ekonomické, společenské, zdravotní, absencí např. kultury a sportu, labilnější jedince dovádí do depresí a úzkostí, neustále nás informuje o nových onemocněních, přitom positivně testované a s příznaky nechají odejet zen zdra. zařízení domů veřejnou dopravou, nezmiňují se ale o zyšujícím se počtu sebevražd z důvodů existenčních, či prostě jen úzkostných. Nemůže to být z jejich hlav/moc toho v mozkovně beztak nemají/, vypadá to, že je toto řízeno nadnárodními korporacemi, protože je to celosvětově. A dorazí nás dobrovolně povinnou vakcinací.

 19. Michal Gondek napsal:

  Dobrý den, naprosto nesouhlasím s tím co se děje a považuji současný postup vlády za naprostou svévoli. Chtěl bych, abyste věděli, že můj hlas, k tomu co děláte, v žádném případě nemáte. Všechna opatření cíleně nedodržuji, protože jdou chorým směrem, ve kterém by druzí měli být povinni chránit jednotlivce (roušky, očkování, rozestupy, zavřené obchody) místo aby se v případě opravdové závažnosti situace apelovalo na to, aby se každý jednotlivec chránil sám, jak nejlépe umí (posilování imunity, zdravá strava, cvičení, otužování, popřípadě také dodržování odstupu, nechození mezi lidi, respirátor, očkování pokud vnímá, že je to pro něj potřebné a vhodné…) Veškerý svůj vliv používám na to, abych ukázal, že otevíráte dveře postupující despocii..

  S naštvaným pozdravem

  Mgr. Michal Gondek

 20. Michal Hanák napsal:

  Ahoj,
  děkuji.
  Velmi dobrá forma a možnost, jak přitáhnout občany k alespoň minimální aktivitě!
  Hodně lidí to cítí stejně, ale nechce se jim nic psát osobně.
  Mě se daří obesílat osobními maily alespoň poslance svého kraje, což je docela časově náročné.
  Děkuji i za tuto možnost :-).
  Zdraví a zdraví přeje
  Michal

 21. Odmítám další zadlužování státu napsal:

  Dobrý den, nesouhlasím s prodlužováním mouzového stavu, který rujnuje naši ekonomiku. Je potřeba účelová opatření. Reformovat zdravotnictví, které je na tržních hodnotách nemotivuje ke zdravé populaci, zdravé potraviny, odvětu občanů k prevenci jak fyzickou tak duševní, Spojit klasickou medicínu s Alternativní. To je cesta. Nemůžeme se donekonečna před virem schovávat, ale posílovat imnitu. Zastavte zpěsilé zadlužování.
  Zdraví přeje Františka Zlínská 64 let, koronavit prodělala bez problémů za dva dny.

 22. fšeco špatně napsal:

  Fšecko je špatně, to jako chápu, ale nevím, co se má dobře udělat. Jsem na vesnici 420 obyvatel a 10 to má a stále to jde nahoru.
  Někdo to musí řídit a potom tedy, proč na tom seznamu není předseda vlády, ten je přece nejdůležitější. Tímto opomenutím to u mne ztrácí důvěru a vidím v tom jasnou účelovost jen pro někoho, nikoliv obecně.

 23. Vlaďka Sládečková napsal:

  Vážení politici, vaší povinností je moudře spravovat tuto zemi a pracovat pro dobro našeho národa. Nedostali jste od nás voličů mandát k tomu, abyste zničili našim dětem a našemu národu budoucnost. Žádám, nechte nás svobodně žít a pracovat. Starejte se o zdravé životní prostředí, zdravé potraviny a přestaňte záměrně ničit naši imunitu nesmyslnými opatřeními.

 24. Stiznost napsal:

  vážená vládo,jsme slušní, poctiví občané platící daně,zvolili jsme vas,nejsme žádní kriminálníci,a proto žádáme,abyste se k nám laskavě podle toho chovali!!Na slušné a dustojne zacházení máme právo dle ústavy této země a dle základní listiny prav a svobod!! A NEBUDEME se podvolovat stupidnim narizenim, která nejsou ani zakonem a NEVZDAME SE NIKDY!!!!Dekujeme, ODEJDETE to uz stacilo,co jste tady napachali!!

Napsat komentář